UWAGA! Wymienione poniżej firmy działają niezależnie i nie sa oceniane przez firmę TELMATIK

FIRMY USŁUGOWE mogące wykonać projekt i instalację ze sterownikiem APB, AF lub SR

MIEJSCOWOŚĆ NAZWA FIRMY/ OSOBA telefon mail
Augustów Akcesoria CNC / Robert Taraszkiewicz (87) 644 36 76, 602 726 995 biuro@cnc.info.pl
Brenna EL-Chłód / Sebastian Gawlas (33)853 67 76, 698 907 050 biuro@elchlod.pl
Bydgoszcz ZUT Anwat / Andrzej Watza 606 348 838 anwat@anwat.pl
Gdańsk EL-Service / Andrzej Kuczyński 601 650 609 elservice@pro.onet.pl
Gdynia ATA (automatyka przemysłowa) / Henryk Kolesiak (604 522 254) .pl
Jelenia Góra LIBER / Tadeusz Liber (608 812 320) tadeusz.liber.wp.pl
Kalisz ARMED-A / Daniel Marciniak 602 625 387 armed@kl.home.pl
Kętrzyn Walkner Elektronika Przemysłowa / Zbigniew Walukiewicz 603 930 725 walkner@walkner.com.pl
Kielce - Piaseczna Górka CZESTER Sterowanie i Automatyka / Z. Ciepluch (41)311 73 02, 600 835 305 zbigniew.ciepluch@wp.pl
Kluczbork PROFIMAK / Piotr Makiela 507 361 718 piotr-makiela@tlen.pl
Kraków ELTCRAC Sp.zo.o. / Piotr Klęsk 12 292 4 861, 506 039 113 pklesk@ecsystem.pl
Kraków Satcontrol Automatyka / Michał Kubik (12)636 95 47, (12)637 14 12 qubikm@post.pl
Kraków Prowinex / Andrzej Malec (12)292 25 25 biuro@prowinex.com.pl
Leszno Andrzej Szklarski 502 567 400 aszklarski@wp.pl
Łódź PPUH eRKa / Ryszrd Kabaj (42)250 50 77, 602 581 825 erka@erka.waw.pl
Lubawa Elektro-Instal / Tomasz Zieliński (89) 645 22 58, 605 089 085
Międzybórz (56-513) ABM Service / Arkadiusz Karkoszka 606 802 219 abm@abmservice.com.pl
Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp. Mozer-Automatyka Przemysłowa / J. Łangowicz 601 789 764 mozer@mozer.pl
Poznań, Środa Wlkp. Mój Ciepły Dom / Grzegorz Grobelny 693 508 604 biuro@mojcieplydom.pl
Pszczyna Drixpol / Dariusz Dobry 669 190 417 drixpol@gmail.com
Ruda Śląska Eko-matic / Krzysztof Gilner 606 621 814 eko-matic@wp.pl
Szczecin Hydrographic/Ryszard Antoniewicz 509 401 690 ospcentrum@wp.pl
Świlcza (36-072) ELEKTRYCZNI Paweł Niziołek koziol91@gmail.com
Tarnobrzeg FHU Termix / Krzysztof Bidas (15) 822 84 45, 606 673 236 termix@wp.pl
Tolkmicko Usługi Elektroniczne i Telekomunikacyjne / M.Żochowski 607 501 246 skrzype@o2.pl, marzoch@go2.pl
Warszawa Elektronika i Automatyka Przemysłowa / M.Kodym 602 101 311,504 296 862 cezkod@wp.pl
Wąbrzeźno Naprawa i Konserwacja Urządzeń Elektronicznych / W.Lewandowski 501 514 549 automaty@multimer.pl
Wrocław JADO / Arkadiusz Zając 502 125 775 jado@jado.pl
Zabrze P.T. BRASCO / Aleksander Żurawiecki (32)775 68 46 olek@brasco.com.pl
Zbąszyń Inmatech / Jacek Chłopkowski 604 357 310 jacek@inmatech.pl
Zielona Góra Eko-Instalacje / Paweł Aulich (68)414 18 64, 501 203 232 pa@ekocieplo.com.pl